Garaj Kapıları

Garaj Kapıları

Aracınızın ve park alanınızın güvenliğini, transparan profil opsiyonu ile ışık ve hava sirkülâsyonuna imkân vererek, tercihe göre poliüretan dolgulu gövde profili opsiyonları ile ısı izolasyonu sağlayarak destekleyebiliyoruz.

Doğru Tercih

Garaj kapısının en belirleyici özelliği kaç araçlık bir alana uygulanacağı bilgisidir. Yüksek trafikli alanlarda mekanizma tercihi bu veriye göre belirlenmelidir. Aksi takdirde motor grubu termik ısınmaya maruz kalıp, kapının oluşturacağı verimsiz bir garaj trafiğine yol açabilir. Diğer bir unsur ise park alanına ait ışık ve hava sirkülâsyonu ihtiyacının yanı sıra ısı izolasyonu gereksiniminin belirlenmesidir.

Araç ve Kapı Güvenliği

Garaj kapılarında opsiyonel olarak sunulan emniyet fotosel düzeneği, araç geçişi sırasında hem aracın hem de kapının güvenliğini sağlar ve kapının altında bir cisim algılanması halinde kapanmak üzere olan kapının hareketini durdurarak mekanizmanın ters yönde çalışmasını komuta eder. Ayrıca bu düzenek elektrik kesintisi riskine karşılık kesintisiz güç kaynağına (UPS) 100% adaptasyon sağlayabilmektedir.

Çok Amaçlı Çözüm

Sonsuz sayıda kumanda adaptasyonuna imkân veren Sarmal Tip Garaj Kapıları, zemine basan baza profilinde bulunan EPDM endüstriyel conta sayesinde kir, toz, haşere ve istenmeyen su sızıntıların dış ortamdan iç ortama geçişini engelleyerek kapalı garajınızın hijyenik ortamını muhafaza ederken, konut tipi mekanizma uygulaması sayesinde sessiz çalışma özelliği ile kullanıcıya güvenlik ve konfor değerleri yanı sıra önemli kazanımlar sunmuş olur.

Garaj Kapıları
Garaj Kapıları
Doğru Tercih
Doğru Tercih
Araç ve Kapı Güvenliği
Çok Amaçlı Çözüm
Çok Amaçlı Çözüm
Araç ve Kapı Güvenliği