Hakkımızda

Sarmal Kapılar

İşyerlerinizin güvenliğini günümüz teknolojisinin sunduğu imkânlar ile beklentileri karşılayan, tercihe göre alüminyum veya çelik gövde opsiyonlarında ısı izolasyonlu veya izolasyonsuz olarak sağlayabiliyoruz.

Yüksek Güvenlik

Birbirine geçme profil sistemi yanlarda bulunan hareket kanalının (dikme) içine geçerek adeta kapalı yüzeye sahip metal örgü türevinde bir formasyon ile emniyet altına alınmak isteyen mekâna yüksek seviyede güvenlik kazandırmış olur.

Kolay Uygulanabilme ve Şık Görünüm

Her çeşit mimari detayda ister vidalı, ister kaynaklı montaj seçenekleriyle kolaylıkla uygulanabilen ve uygulama alanına güvenliğin yanı sıra şık bir görünümde kazandıran kepenk sistemleri elektrostatik toz boya yöntemi ile istenilen RAL rengine boyayarak uygulanılan cephedeki estetik bütünlüğe de eşlik etmiş olur.

Kullanım Kolaylığı

Kullanımında dikkat edilecek hususlar haricinde hiçbir ekstra bakım gerektirmeyen bu sistemlerde çok geniş cepheleri bir tuşla ve kolaylıkla kontrol edebilirsiniz. Uygulanan sisteme ait manüel kullanım özelliğinin yanı sıra tüm mekanizma düzenleri elektrik kesintisi riskine karşılık Sürekli Güç Kaynağı (UPS) veya jeneratör düzeneklerine adaptasyon sağlayabilmektedir.

Ürün Çeşitliliği

Kullanıcının beklentisine göre ürün çeşitliliği zengin olan kepenk gövdelerinde iki ana hammadde ön plana çıkmaktadır: Alüminyum ve Çelik. Alüminyum daha yumuşak bir malzeme olması sebebiyle daha sessiz ve titreşimsiz çalışırken, çelik mukavemetli yapısı ile daha yüksek ebatlı kapılarda daha geniş çaplı mukavemet ve güvenlik sağlayarak çözüm oluşturmaktadır. Çelik gövdelerde mikro delikli profil, alüminyum gövdelerde pencereli profil seçenekleri tercih edilen gövde konfigürasyonunda istenilen aralıklarda transparan özelliği kazandırmaktadır.

Yüksek Güvenlik
Yüksek Güvenlik
Yüksek Güvenlik
Kolay Uygulanabilme ve Şık Görünüm
Kullanım Kolaylığı
Kullanım Kolaylığı
Ürün Çeşitliliği
Ürün Çeşitliliği